O nas

O nas

Ćwierć wieku. I dużo więcej.

25 lat doświadczenia w branży. Kilka tysięcy zadowolonych użytkowników marki BMW, do których każdego dnia dołączają kolejni. Zespół fachowych doradców i profesjonalna obsługa, czyli  BMW TEAM Długołęka. Dlaczego właśnie TEAM? Bo to miejsce, w którym jesteśmy jedną drużyną: my i nasi Klienci. Bo łączy nas pasja do motoryzacji na najwyższym poziomie. Wyjątkowy punkt na mapie Dolnego Śląska, zlokalizowany tylko kilka kilometrów od granic Wrocławia.

Historia firmy

Rozpoczęliśmy działalność na fali przemian po 1989 roku. Z małej hurtowni części zamiennych staliśmy się dealerem samochodów, cenionym nie tylko w regionie. Współpracowaliśmy z przedstawicielami wielu marek japońskich i europejskich: Italmot, Mazda Motor Poland, Ascot Auto, Smorawiński, Nissan Poland, Suzuki Motor Poland, a w 2015 w nowoczesnym obiekcie, rozpoczęliśmy nowy rozdział w historii – współpracę z BMW. Na wszystkich pasjonatów bawarskiej marki czeka tu bogata oferta sprzedaży samochodów oraz motocykli nowych i używanych, serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy, a także części oraz akcesoria. Co ciekawe, dysponujemy własnym torem do testowania samochodów, umożliwiającym sprawdzenie auta w różnych warunkach terenowych przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej. Na miejscu dostępny jest również dział Financial Services, którego celem jest zapewnienie innowacyjnych produktów leasingowych, finansowania i ubezpieczenia dostosowanego do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zespół 

Nasz zespół tworzą ludzie pełni pasji, zaangażowania i pozytywnej energii. Związani są z nami od wielu lat, a niektórzy – co jest niewątpliwym atutem – od samego początku istnienia firmy. W TEAM-ie nie ma przypadkowych pracowników. To prawdziwi eksperci w swojej dziedzinie, stale podnoszący kwalifikacje, codzienne wyzwania realizujący w oparciu o filary marki: jakość, efektywność i innowację. 

Zapraszamy do poznania nas bliżej!

#jestemwteamie

Pytanie ogólne

Masz dodatkowe pytania? Masz problem z wyborem optymalnego samochodu? Nie możesz znaleźć interesującej Cię wersji? Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą bezpośrednio.