Elektromobily

Elektromobily těchto značek: aion bmw byd karma lucid mahindra mg n-gen nio peugeot revero rivian ssangyong volvo xpeng a mnoho dalších

  • BYD snížila ceny své kompaktní SUV Atto 3 o 15 %, nyní stojí 37 900 eur, soutěží s VW ID.3 a ID.4 a Tesla Model 3 The post Atto 3: dostupné elektrické auto od BYD first appeared on Carinera.
  • Sedan Nio ET5 je nyní k dispozici v Německu za 47 500 eur. Nio nabízí alternativní možnost vlastnictví vozidel známou jako Nio Subscription. The post Představujeme Nio ET5 nabízený v předplatném first appeared on Carinera.
  • BMW XM Označení Red Edition – pouze 500 vozidel k dispozici celosvětově. Je to jeden z nejexkluzivnějších modelů BMW, které jsou v současnosti k dispozici na trhu. The post BMW XM štítek červený, luxusní SUV vynikající svou kvalitou first appeared on Carinera.
  • Lucidova řada Air pro rok 2024 je nyní levnější než Tesla Model S. Chrysler odhaluje koncept elektromobilu Halcyon. Představení prototypu elektrické limuzíny Afeela The post Zprávy o elektromobilech: Lucid, Lancia, Afeela first appeared on Carinera.
  • Model EV9 od Kia disponuje technologií Plug & Charge, která se automaticky registruje na dobíjecích stanicích pro pohodlné nabíjení a vyúčtování na měsíční bázi. The post Kia EV9 – Bezproblémová inovace Plug & Charge first appeared on Carinera.
  • Rokem 2024 jezdí Cadillac Lyriq s LED hlavními světly, falešnou přední mřížkou s laserem vyrytými grafikami, LED zadními svítilnami a 20palcovými rozdělenými šestipaprsky slitinovými koly The post Cadillac Lyriq – úžasný elektromobil z USA first appeared on Carinera.
  • Sion měl být k dispozici nejprve ve verzi za cenu 25 500 eur. Byl vybaven baterií o kapacitě 35 kWh, která poskytovala přibližně 255 km dojezdu. The post Solárně poháněný projekt automobilu Sono Sion byl opuštěn. first appeared on Carinera.
  • Turecká značka elektrických vozů Togg má nový sedan T10F s designem hatchback s velkou kapacitou zavazadlového prostoru, výkonným systémem a rychlým nabíjením. The post Togg’s T10F: Stylový sedan s výkonem first appeared on Carinera.
  • Volvo představuje nový základní model EX90 Core za cenu 83 700 eur s pokročilými bezpečnostními funkcemi a dosahem na jedno nabití 580 km. The post Nové Volvo EX90: bezpečnost a zvýšení dojezdu first appeared on Carinera.
  • První loď společnosti BYD ve flotile 8 dorazila do Evropy. Explorer č. 1 může pojmout 7 000 vozidel. BYD prodal více než 3,02 milionu NEV v roce 2023. The post Do Evropy dorazilo 7000 elektrických vozů BYD first appeared on Carinera.